Binnenkort doen we ook mee met de Dubbelcompetitie.

Het team voor de Dubbelcompetitie bestaat uit: Linda de Leeuw, Bob Romijn, Adriaan Vos, Ilse van der Westen, Frank & Kirsten Wortel

Speeldagen 2023:
-woensdag 8 februari 2023 19.30 uur (Bemmel-Gendt locatie De Heister)
-woensdag 15 februari 2023 20.00 uur (Gendt-GOVA, Sporthal Walburgen)
-donderdag 16 maart 2023 20.00 uur (Doesburg-Gendt, Sporthal Beumerskamp)
-woensdag 22 maart 2023 20.00 uur (Gendt-Beuningen, Sporthal Walburgen)
-woensdag 5 april 2023 20.00 uur (Gendt-Bemmel, Sporthal Walburgen)
-donderdag 20 april 2023 19.30 uur (GOVA Arnhem-Gendt, Sporthal de Laar West)
-woensdag 24 mei 2023 20.00 uur (Gendt-Doesburg, Sporthal Walburgen)
-woensdag 31 mei 2023 20.00 uur (Beuningen-Gendt, Sporthal de Tinnegieter)

Heeft u vragen betreffende de Dubbelcompetitie, mail dan even naar onze recreanten competitieleider: anita1004@hotmail.com

Heeft u Bondscompetitie gerelateerde vragen, mail dan even naar onze competitieleider: bob.romijn2@gmail.com

Badminton Nederland heeft goede afspraken gemaakt met Zilveren Kruis. Ontdek hier je aanbod.
Hieronder de indelingen van 1 seniorenteam Mix, 1 seniorenteam Heren en 1 recreantenteam Heren in de najaarscompetitie.

Het seniorenteam Mix, Gendt 1, speelt in de 6e Divisie afdeling 6, bondscompetitie, en bestaat uit:
-Anke Elbers
-Theo Elbers
-Alberdien Langen
-Gertjan Meijer

Vanaf seizoen 2021-2022 in nieuwe shirts!

Speeldagen 2023:
-dinsdag 10 januari 2023 19.30 uur (Didam, locatie Muizenberg)
-zondag 22 januari 2023 9.30 uur (Gendt, Sporthal Walburgen)
-zondag 29 januari 2023 9.30 uur (Gendt, Sporthal Walburgen)
-zondag 12 februari 2023 14.00 uur (Arnhem, Sporthal Klarenbeek)
-zondag 19 februari 2023 10.00 uur (Cuijk, Sporthal Laco)

Het seniorenteam Heren, Gendt M1, bestaat uit:
-Jesse Cools
-Bart Geurtz
-Job Romijn
-Jordy van Sommeren

Speeldagen 2023:
-zondag 15 januari 2023 9.30 uur (Doetinchem, Top sporthal)
-zondag 22 januari 2023 9.30 uur (Gendt, Sporthal Walburgen)
-zondag 29 januari 2023 9.30 uur (Gendt, Sporthal Walburgen)
-zondag 12 februari 2023 10.00 uur (Oeffelt, Sporthal Meercamp)

Het recreantenteam speelt in de 3e klasse en bestaat uit:
-André de Bruin
-Michel Evers
-Danny Griebling
-Marco Kosman
-Anita Gerritsen

Competieschema

Thuisspeeldagen 2023: woensdagavond 11 januari 2023 20.00 uur

Voor actuele informatie, kijk even op de website https://www.badminton.nl

Voor vragen kunt u contact opnemen met het secretariaat:
Ilse van der Westen, tel. 0613155190 of info@bcgendt.nl